پیوند به محتوای اصلی
جستجو کن
صفحه اصلی
همراه و هوشمند
  
 

راهنمای صدور مجوز واحد های دیجیتال

 

 

 

v    از آنجا که در حال حاضر تمام مجوز های اعطایی مرکز رسانه های دیجیتال در قالب یک شخصیت حقوقی اعطا می گردد بنابراین در ابتدای کار، هر مجموعه از افرادی که نیازمند این مجوز می باشند باید یک شخصیت حقوقی داشته باشند.

 
 
 
 

1.      کسانی هستند که شخصیت حقوقی ندارند که باید یک شخصیت حقوقی- شرکت یا موسسه - در اداره ثبت شرکت ها ثبت کنند.

2.      کسانی هستند که شخصیت حقوقی دارند و تمامی تغییرات لازمه مرکز رسانه ها ی دیجیتال را بر روی شرکت یا موسسه خود می پذیرند.(لازم به ذکر است که کل اساسنامه و موضوع فعالیت کاملا تغییر می کند)

3.      کسانی هستند که شخصیت حقوقی دارند و تغییرات لازمه بر روی شخصیت حقوقی خود را  نمی پذیرند.این دسته از افراد باید همانند گروه 1 شخصیت حقوقی جدیدی را تاسیس کنند.

در صورت تاسیس تنها تایید نام در آغاز کار کفایت می کند.برای ورود به سامانه شما نیازمند داشتن نام کاربری و کلمه عبور به اسم شرکت یا موسسه خود می باشید.برای این کار ابتدار وارد سایت زیر شوید.

 

 

www.login.saramad.ir

 

صفحه ای همانند زیر نمایان خواهد شد.

جهت ثبت نام بر روی لینک   درخواست عضویت  کلیک کرده .

 

 

 سپس صفحه زیر نمایش داده شود:

 

در قسمت نوع متقاضی متقاضی حقوقی را انتخاب کرده و اطلاعات لازمه را در حد اطلاعات موجود وارد کرده و در نهایت  آدری

ایمیلی را خواهید داد که نام کاربری و کلمه عبور شما به آن آدرس ارسال خواهد شد.

 

 

با داشتن نام کاربری و کلمه عبور ، مجدد وارد سایت   www.login.saramad.ir  شده و اطلاعات را وارد کرده و وارد سامانه می شوید.

  •  صفحه ای همانند شکل زیر نمایش داده می شود.

 

  • در قسمت صدور مجوز واحد دیجیتال کلیک کرده و مراحل ثبت نام خود را آغاز می نمایید

 

 

 

 

پس از ورود به سامانه اولین صفحه ای که مشاهده می کنید صفحه ذیل می باشد.

 

           از قسمت راست  تصویر،  اطلاعات باید به تفکیک وارد گردد.

 

 

 

 

 

 

1.      در قسمت مشخصات عمومی اطلاعات شخصیت حقوقی که مجوز نشر دیجیتال را دریافت خواهد کرد را وارد کنید.

 

 

 

 

2.      در قسمت مشخصات اعضای حقیقی به ازای هر فرد که در هیات مدیره شرکت یا موسسه می باشد اطلاعات باید وارد گردد.بر این اساس به ازای هر فرد دکمه جدید را کلیک نمایید و اطلاعات فرد مورد نظر را وارد نمایید.

 

 

 

 

3.      در قسمت مشخصات اعضای حقوقی اگر شخصیت حقوقی هست که به عنوان عضوی از شخصیت حقوقی جدید التاسیس می خواهد باشد اطلاعات آن شرکت / موسسه نیز باید وارد گردد. بر این اساس اساس به ازای هر شرکت/ موسسه دکمه جدید را کلیک نمایید و اطلاعات مورد نظر را وارد نمایید.

 

4.       در قسمت مشخصات نیروی انسانی به ازای تمامی نیروهای فعال در شرکت / موسسه خود اطلاعات همه افراد باید وارد گردد. بر این اساس به ازای هر فرد دکمه جدید را کلیک نمایید و اطلاعات فرد مورد نظر را وارد نمایید.

 

 5.      در قسمت مشخصات سوابق فعالیت ، هر گونه رزومه فرهنگی و فنی ، تقدیرنامه ها و مقامات کسب شده در مسابقات و جشنواره ها ، دیگر مجوز های اخذ شده از وزارت ارشاد را که می توانید به عنوان رزومه تلقی کنید را وارد نمایید.

 

6.      در قسمت ارتباط با واحد مرکز  در صورت وجود هر گونه سوال ، و یا ابهام  می توانید پیام خود  را در این قسمت بگذارید.

 

7.      در قسمت لیست درخواست های فعالیت هر گونه شناسه فعالیت که مورد درخواست شما می باشد را وارد خواهید کرد.

 

8.      در قسمت صفحه اصلی از میان افرادی که عضو حقیقی شرکت / موسسه شما می باشند یک نفر را به عنوان رابط شرکت / موسسه با مرکز رسانه های دیجیتال قرار دهید.این فرد مسئول تمام پیگیری ها پرونده شما خواهد بود.

 

 

 

 

 

موضوع صفحه
1 
آخرین اصلاح در 20-06-1940 12:51